Výrobci čističek odpadních vod


ASIO TECH, spol. s r.o.

ASIO TECH, spol. s r.o. je česká inženýrsko-dodavatelská společnost s mezinárodní působností založená v roce 1993.

www.asio.cz

ENVI-PUR, s.r.o.

Jsme jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti čištění, úpravy a recyklace vody v domácnostech, obcích i průmyslových objektech na českém trhu.

www.envi-pur.cz

EKOCIS, spol. s r.o.

EKOCIS, spol. s r.o. se zabývá výrobou, prodejem a servisem čistíren odpadních vod, bazénů s příslušenstvím, zastřešení, vodoměrných šachet, čerpacích stanic a dalších výrobků z polypropylenu.

www.ekocis.cz

Hellstein spol. s r.o. 

Jsme evropský výrobce moderních čistíren odpadních vod s tradicí od roku 1999 a členem Asociace pro vodu ČR CzWa.

www.hellstein.cz

AQUAMODUL, s.r.o.

Zásoby vody jsou omezené, proto se o ně musíme řádně starat. Její kvalitu a využitelnost zlepšujeme už od roku 2015. Naše čističky si našly cestu z Velkých Opatovic do celého světa.

www.aquamodul.com

TopolWater, s.r.o.

Firma TopolWater, s.r.o. je nástupcem projekční kanceláře Voda – Projekt, založené v r. 1990. Čištění odpadních vod se tedy věnujeme již více než 23 let.

www.topolwater.com

AQUATECH,spol.s r.o.

Vyrobili jsme již přes 6 100 kusů čistíren odpadních vod různých typů, vyvážíme své výrobky do Mexika, Brazílie a Chorvatska.

www.aquatech.cz

Bazénplast, s.r.o.

Plně automatické ČOV vyhodnocující jednotlivé funkce čištění na základě skutečného přítoku odpadních vod. MInimální nároky na obsluhu a údržbu. Vysoká kvalita několikrát oceněna předními odborníky z oboru. 

www.bazenplast.cz

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s. r.o.

Vodní zdroje Ekomonitor spol. s. r.o. Společnost patří ve svém oboru dodávání výrobků v oblasti ochrany životního prostředí mezi renomované společnosti s komplexním záběrem.

www.ekomonitor.cz

Plast Trade CZ, s.r.o.

Firma Plast Trade se zabývá výrobou plastových výrobků. Zhotovují se svařováním polypropylenových (PP) konstrukčních desek nebo stěnových prvků, což umožňuje vyrábět celou řadu výrobků dle přání zákazníka.

www.plasttrade.cz

AQUA-CONTACT s.r.o.

Vyrábíme čistírny odpadních vod (ČOV), biologické septiky, žumpy, přečerpávací stanice a vodoměrné šachty. Sortiment doplňují filtry a lapače tuku. Zajišťujeme zaměření stavby, projektovou dokumentaci, dopravu objemných zařízení včetně montáže.

www.aquacontact.cz

Aquaform CZ s.r.o.

Firma Aquaform CZ s.r.o. je výrobně montážní firma, zabývající se vodohospodářským programem s produkty čištění odpadních vod, jímek, septiků, zemních filtrů, odlučovačů tuků a ropných látek, přečerpávacích šachet, plastových bazénů, vodoměrných šachet a jiných výrobků pro stavebnictví a ochranu životního prostředí.

www.aquaform.cz